Hakkımda

masöz bengü

masöz bengü

Profesyonel masöz bayan BENGÜ

Web sayfama hoş geldiniz  …

Ben izmir masöz bayan Bengü

İzmirde yaşayan siz beyler ; günün yorucu ve sitres dolu saatlerinden sonra  hepinizin aradıgı vicudunuzun ve beyninizin dinlendirilmesi elit ve sağlıklı bir ortamda gevşemek tabiki bütün yorgunluk ve sitresi büzel bir bayan elinden olmasıdır .

Bu konuda izmirde maöz bayan ismi altında lisanssız egitimsiz ne yaptıgını bilmeyen bircok salon ve bu salonlarda çalışan bayanlar bulunmakta ; bunun sonucu olarakta istediği ilgiyi göremeyen parası heba olmuş hata ve hatta vicudunda  yanlış mesaj dan dolayı sakatlıklar oluşan beyler bulunmakta .

Ben Profesyonel masaj salonu Baharay

İzmir Konak ta bulunan ruhsatlı elit sonderece lüks ve ileri derecede hijyenik masaj salonumda siz beylere hizmet vermekteyim . salonumuzda jakuzi  duş  kafeteryamız mevcut olup devletten hijyen belgemiz mevcuttur . Geldiğinizde göreceginiz üzere sıcakkanlı içten ve samimi davranıslarımızla abonemiz olacağınızı garanti ediyoruz .

 

İzmir profesyonel massöz bayan BENGÜ

1200 Saatlik devlet kontrollü profesyonel diplomalı 12 dalda lisanslı uzman terapistim . Uzamnlıklarım arasında aromatik yağlar ile yapılan tüm masaj teknikleri mevcuttur . Kendi geliştirdigim ve türkiyede eşi olmayan ve garantili masaj tekniklerim ile siz bay – bayan ve çiftlerin mutluluk dolu ayrılacagına eminim .

Ayrıca yıne bay – bayan ve çiftler in talebi üzerine kendi profesyonel salonum haricinde onların güvenlikli rezidanzlarına yada kaldıkları 5 yıldızlı otellerede gelerek hizmet vermekteyim.

Hepinize şifalı ve sıhhatli günler dilegi ile ….